Narożniki rozkładane – idealne rozwiązanie w niewielkim mieszkaniu

Wiele osób uważa, że kanapa lub sofa doskonale sprawdzi się w niewielkim pomieszczeniu. Problem pojawia się jednak, gdy potrzebujemy dodatkowego miejsca do spania, często przyjmujemy gości lub po prostu – zależy nam na tym, by nasz pokój dzienny był jak najbardziej funkcjonalny. Właśnie dlatego narożniki rozkładane wbrew pozorom doskonale sprawdzą się nie tylko w dużym, ale i mniejszym salonie lub innym pomieszczeniu.

1. Narożniki rozkładane: dlaczego warto?

2. Jaki narożnik rozkładany wybrać?

Rozkładane narożniki z funkcją spania pozwolą na optymalne zagospodarowanie przestrzeni i urządzenie jej w taki sposób, by jak najlepiej służyła nie tylko domownikom, ale i gościom.

1. Narożniki rozkładane: dlaczego warto?

Nie jest tajemnicą, że z ekonomicznych przyczyn, w związku z sytuacją na rynku mieszkaniowym i kosztami związanymi z wybudowaniem własnego domu i utrzymaniem go, coraz częściej decydujemy się na zakup małej przestrzeni, która będzie ”ciasna, ale własna”. Co ważne, możemy urządzić tę przestrzeń w taki sposób, że będzie nam służyła jak mieszkanie o większym metrażu. Musimy tylko dobrze zaaranżować pomieszczenia i dokonać rozsądnych wyborów zakupowych, jeśli chodzi o meble.

Narożniki rozkładane nie bez przyczyny cieszą się rosnącą popularnością. Decydując się na rozkładany narożnik z funkcją spania, wybierasz praktyczny mebel, który w dzień pełni rolę eleganckiego i wygodnego mebla, na którym można usiąść i się zrelaksować, zaś nocą może stać się komfortowym łóżkiem. Co ważne, nie musisz wkładać dużego wysiłku, by przekształcić narożnik z funkcją spania w łóżko. Korzystanie z nich jest proste dzięki nowoczesnym mechanizmom, w które wyposażone są nowoczesne narożniki.

Decydując się na narożniki z funkcją spania, warto pomyśleć o meblu ze schowkiem. W ten sposób zyskamy dodatkową przestrzeń, do której można schować np. pościel czy poduszki.

2. Jaki narożnik rozkładany wybrać?

Kanapa narożna z funkcją spania może być ozdobą każdego pomieszczenia. Nie wiesz, na jaki mebel się zdecydować?

Ekskluzywne narożniki wykonane z wysokiej jakości materiałów doskonale sprawdzą się w nowoczesnym pomieszczeniu. Będą cieszyć oko domowników i przykuwać uwagę gości.

Postaw na odporną tkaninę obiciową, przemyśl, na jaki rozmiar narożnika z funkcją spania codziennego się zdecydować, a kwestie estetyczne dopasuj do gustu, ale i potrzeb domowników.

Narożnik może być jedynie subtelnym dopełnieniem wnętrza lub wręcz przeciwnie – zagrać główną rolę w każdym pomieszczeniu. Wybór należy do Ciebie!